آغاز به کار دومین جشنواره رسانه های دیجیتال خراسان جنوبی

دومین جشنواره رسانه های دیجیتال خراسان جنوبی برگزار می شود
دبیردومین جشنواره رسانه های دیجیتال در خراسان جنوبی گفت: دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی اقدام به برگزاری دومین جشنواره رسانه های دیجیتال کرده است.
سعید کسرایی نیا در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی اقدام به برگزاری دومین جشنواره رسانه های دیجیتال کرده است.
وی با اشاره به بخش های این جشنواره، افزود: وبلاگ و شبکه های اجتماعی، هنرهای دیجیتال، بازی و سرگرمی های دیجیتال، نرم افزارهای چندرسانه ای و تولیدات متنی و خبری از جمله بخش های این جشنواره است.
دبیردومین جشنواره رسانه های دیجیتال در خراسان جنوبی بیان داشت: این جشنواره با موضوعات جوان و فضای مجازی، قرآن و عترت، تحکیم خانواده و سبک زندگی، نفوذ و استکبارستیزی واقتصاد مقاومتی برگزار می شود.
کسرایی نیا مهلت ثبت نام در این جشنواره را تا ۱ بهمن ماه و مهلت ارسال آثار را ۱۵دی ماه ۹۵ اعلام کرد.
وی ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در دومین جشنواره رسانه های دیجیتال استان می توانند آثار خود را در قالب های وب سایت، وبلاگ، کانال ها و گروه های تلگرامی، صفحات اینستاگرام، آثار گرافیکی اینفوگرافیک، ویدئو، پادکست، انیمشین، سناریوی بازی، بازی اندروید، نرم افزار یادداشت، نشریات الکترونیک و گفتگو ارائه دهند.
دبیردومین جشنواره رسانه های دیجیتال در خراسان جنوبی شعار این دوره از جشنواره را رسانه انقلابی، انقلاب رسانه ای، عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می توانند شعار جشنواره را در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به اشتراک گذاشته و هدیه دریافت کنند.
کسرایی نیا گفت: جوایز این دوره از جشنواره نیز شامل نفراول یک دستگاه تبلت، تندیس جشنواره و لوح تقدیر، نفر دوم تلفن همراه، تندیس جشنواره و لوح تقدیر و نفر سوم هدیه نقدی ،تندیس جشنواره و لوح تقدیر است.
وی خاطرنشان کرد: برخی جوایز دیگر مانند خط اینترنت پرسرعت، سفرهای زیارتی، بن تبلیغ رایگان در روزنامه امروز خراسان جنوبی می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *