برگزاری ورک شاپ آموزشی یادداشت نویسی

کارگاه آموزش یادداشت نویسی در بیرجند برگزار می شود:

مسوول بخش تولیدات متنی و خبری دومین جشنواره استانی رسانه های دیجیتال خراسان جنوبی از برگزاری کارگاه آموزش یادداشت نویسی با حضور استاد سیدمهدی سیدی در بیرجند خبر داد.

زینب رمضانی در گفتگو با سایت جشنواره اظهار داشت: دومین جشنواره استانی رسانه های دیجیتال خراسان جنوبی از سوی دفتر استانی سراج در بیرجند برگزار می شود.
وی افزود: این جشنواره با هدف جریان‌سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای مرتبط با اقتصاد مقاومتی، نفوذ، استکبار ستیزی و تحکیم خانواده ‌در حوزه رسانه‌های دیجیتال و شبکه های اجتماعی و نیز ایجاد جایگاهی سالانه برای ارزیابی محتوای تولید شده در زمینه های مذکور در حوزه‌ی رسانه‌های دیجیتال و شبکه های اجتماعی استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: دومین جشنواره استانی رسانه های دیجیتال خراسان جنوبی تلاش دارد تا از تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار و محتواهای خبری، فرهنگی، ادبی و هنری در قالب رسانه‌های دیجیتال و شبکه های اجتماعی مرتبط با محورهای مطرح شده حمایت به عمل آورد.
مسوول بخش تولیدات متنی و خبری دومین جشنواره استانی رسانه های دیجیتال خراسان جنوبی با اشاره به اینکه یادداشت و سرمقاله، مصاحبه و گزارش نویسی، وبلاگ ها و صفحات، هنرهای دیجیتال و شبکه های اجتماعی بخش‌های در نظر گرفته شده برای ارسال آثار به این جشنواره است، گفت: در بخش تولیدات متنی آثار ارسالی باید در رشته های یادداشت، گزارش، مصاحبه و نشریات الکترونیک باشد.
وی یادآور شد: به همین منظور و در آستانه برگزاری این جشنواره، کارگاه یادداشت نویسی به صورت «ورک شاپ» با حضور استاد «سیدمهدی سیدی» معاون سردبیر هفته نامه پنجره و نویسینده روزنامه همشهری در بیرجند برگزار می شود.
رمضانی افزود: این کارگاه آموزشی یک روزه ساعت ۸ صبح ۲۵ آذر در محل آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی بیرجند برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می توانند نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد خود را به شماره ۵۰۰۰۵۷۷۸۲۸۹ پیامک کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *