نشست مشورتی جشنواره رسانه های دیجیتال

در نشست مشورتی دومین جشنواره رسانه های دیجیتال مطرح شد:
استفاده از تمامی ظرفیت های علمی و فرهنگی خراسان جنوبی در پویایی و بالندگی جشنواره
نشست مشورتی دومین جشنواره رسانه های دیجیتال با حضور دبیر و مسئولان حوزه های مختلف این جشنواره تشکیل شد و در این نشست بر استفاده از ظرفیت های علمی، فرهنگی و نخبه استان در راستای پویایی و بالندگی جشنواره تاکید شد.
به گزارش ستاد خبری دومین جسنواره رسانه های دیجیتال، سعید کسرائی نیا دبیر دومین جشنواره رسانه های دیجیتال با بیان اینکه فضای مجازی یکی از عرصه های جنگ نرم است، اظهار داشت: برای حضور موثر در فضای مجازی باید اطلاعات و محتوایی تولید شود که به دنبال آن جریان سازی صورت گیرد.
وی مهمترین هدف از برگزاری دومین جشنواره رسانه های دیجیتال را استعدادیابی، معرفی و انتشار محتوای تولید شده توسط افراد محتلف عنوان کرد و گفت: از دیگر اهداف این جشنواره لزوم تعیین محتوای مناسب به منظور تولید آثار فاخر در حوزه های مختلف با موضوعات متفاوت است.
دبیر دومین جشنواره رسانه های دیجیتال تصریح کرد: این جشنواره در تمامی بخش های رسانه های دیجیتال اعم از بازی های رایانه ای، نرم افزارهای رسانه ای، نرم افزارهای تلفن همراه، پایگاه های اینترنتی و تولیدات متنی و خبری برگزار شده است.
در پایان مسئولان هر یک از حوزه های مختلف جشنواره در مورد چگونگی اطلاع رسانی صحبت هایی کردند.
لازم به ذکر است بخش‌های این جشنواره شامل وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی، هنرهای دیجیتال، بازی و سرگرمی‌های دیجیتال، نرم افزارهای چندرسانه‌ای و تولیدات متنی و خبری است که علاقه‌مندان جهت ثبت نام در جشنواره می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.seraj.ir/sk مراجعه کنند.
همچنین موضوعات این جشنواره “جوان و فضای مجازی”، “قرآن و عترت”، “تحکیم خانواده و سبک زندگی”، “نفوذ و استکبارستیزی” و “اقتصاد مقاومتی” است و مهلت ثبت نام در این جشنواره تا ۱ بهمن ماه و مهلت ارسال آثار تا ۱۵ بهمن ماه امسال می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *